Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК уперше в історії виборів опублікувала на сайті фотографії кандидатів у нардепи

З'явилися фото кандидатів-мажоритарників.

На оновленому офіційному сайті Центральної виборчої комісії уперше в історії українських парламенстьких виборів опублікували фотографії усіх кандидатів, які балотуються в мажоритарнизх округах.

Таких ОВО в Україні нині 199, а балотуються в них 3220 осіб. Тобто в середньому - 16 осіб на місце.

У списках партій - ще 2747 кандидатів. Тобто загалом кандидатів - 5967, або ж 13 осіб на місце під куполом Верховної Ради.

У громадському русі "Чесно" зазначають, що оприлюднення фото кандидатів "дозволить не лише побачити світлини лідерів перегонів, а й краще ідентифікувати технічних кандидатів і так званих “клонів”, котрі можуть спотворити результати волевиявлення громадян. Раніше виборці могли побачити портрети кандидатів-мажоритарників у своєму окрузі лише на інформаційних плакатах на виборчих дільницях".

Знайти кандидатів у нардепи в своєму окрузі можна за цим посиланням. Знайти кандидатів там можна трьома способами - за алфавітом, у списку партії або ж за номером виборчого округу.

Нагадаємо, до 15 липня українці мають право змінити місце голосування без зміни виборчої адреси. Позачергові парламентські вибори відбудуться в неділю, 21 липня 2019 року.

Відео Для дострокових парламентських виборів уже надрукували 84% бюлетенів

Для одномандатних округів вони матимуть 5 форматів та різні розміри. Усе залежить від кількості кандидатів. Для багатомандатних округів - один формат. За друком спостерігала ТСН.  

Для дострокових парламентських виборів уже надрукували 84% бюлетенів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції