Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК в останній день зареєструвала майже 1200 кандидатів у народні депутати

Більшість з них - в одномандатних виборчих округах.

Центральна виборча комісія України в останній день реєстрації кандидатів у народні депутати зареєструвала майже 1200 учасників позачергових парламентських виборів.

На своєму засіданні 25 червня Комісія зареєструвала 841 кандидата в одномандатних виборчих округах і 339 кандидатів, включених до виборчих списків політичних партій, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі

227 кандидатів у народні депутати, які балотуються в одномандатних виборчих округах, йдуть до Ради у порядку самовисування. Ще 612 осіб висувають політичні партії, зокрема, "Опозиційний блок", ВО "Свобода", "Самопоміч", "Сила і честь", "Слуга народу", "УДАР" та інші. 

У загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі ЦВК зареєструвала списки трьох партій: Аграрної партії, Партії зелених України та партії "Патріот". 

ЦВК зареєструвала 841 кандидата у народні депутати України в ОВО та 339 кандидатів у народні депутати України,...

Опубліковано Центральна виборча комісія - Central Election Commission of Ukraine Вівторок, 25 червня 2019 р.

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив, що розпускає Верховну Раду. Політики відреагували на це по-різному: ми зібрали їхні коментарі з цього приводу.

Вранці 21 травня в Адміністрації президента відбулись консультації із спікером Андрієм Парубієм, його заступниками, лідерами фракцій і депутатських об'єднань. У прес-службі Зеленського назвали головний аргумент для розпуску - "дуже низька довіра громадян до парламенту". Юридична підстава для розпуску – від 2016 року у ВР не існувало коаліції.

За словами голови Адміністрації президента Андрія Богдана, можливим є зменшення строків тендерних закупівель, які будуть проводитися ЦВК для провдення виборів до ВРУ. Окрім цього, Зеленський хоче внести зміни до закону України про вибори, а саме зменшити прохідний бар'єр до 3% та скасувати мажоритарну систему.

21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. Згідно з ним, позачергові вибори відбудуться 21 липня.

ВідеоЦВК зареєструвала понад 2,5 тис. кандидатів-мажоритарників

Останній день реєстрації кандидатів у нардепи. Сьогодні остаточно буде відома кількість бажаючих отримати депутатський мандат. Просто у ці хвилини триває засідання Центральної виборчої комісії. Чи відома вже остаточна кількість зареєстрованих кандидатів у народні депутати – у сюжеті.  

ЦВК зареєструвала понад 2,5 тис. кандидатів-мажоритарників

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції