ЦВК відмовила ОБСЄ в реєстрації спостерігачів РФ на виборах в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідне рішення ухвалили члени комісії.

Центральна виборча комісія відмовила Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ в реєстрації росіян міжнародними спостерігачами під час виборів президента України, які заплановані на 31 березня.

Відповідне рішення було ухвалено під час засідання, пише УНІАН.

Як пояснила секретар ЦВК Наталія Бернацька, згідно із українським законодавством, міжнародним спостерігачем не може бути особа, яка є громадянином держави-агресора або держави-окупанта.

Нагадаємо, 7 лютого, Верховна Рада заборонила громадянам Росії бути офіційними спостерігачами на виборах президента України, народних депутатів України та місцевих виборах. Президент Петро Порошенко ухвалений парламентом законопроект підписав. Європейська комісія своєю чергою не зраділа цьому рішенню.

Відео Вибори-2019: особливості голосування для українців, які живуть за кордоном

Спливають останні дні, коли українці за кордоном можуть зареєструватися для голосування на президентських виборах. ТСН вже розповідала, що робити туристам та тим співвітчизникам, які ненадовго виїжджають за кордон. Як голосуватимуть ті, хто зараз живе не на батьківщині – далі у сюжеті.  

Вибори-2019: особливості голосування для українців, які живуть за кордоном

Своєю чергою Центральна виборча комісія РФ направила до російського МЗС список можливих учасників місії спостерігачів ОБСЄ на виборах президента України. А Бюро ОБСЄ, попри протест України, включило 24 росіян до списку спостерігачів за виборами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції