ЦВК опублікувала остаточні дані явки станом на 16:00

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідер явки змінюється.

Явка станом на 16:00 на 199 округах становить 36,57%. 

Про це повідомляє Центральна виборча комісія.

Наразі найвищі показники за Хмельницькою та Чернігівською областями. Найнижчий показник у Закарпатській та Чернівецькій областях.

Станом на 12:00 лідером явки була Луганщина - 25,37%. Найменш активно йшли голосувати мешканці Закарпаття і Прикарпаття, де явка становила 12,32% і 13,07% відповідно. Втім, округ 94 досі не надавав інформації про явку. Це Обухівський та Васильківський райони Київської області. Там спалахнув скандал через нібито зникнення голови окружної виборчої комісії і заміни представників партії "Самопоміч" без узгодження. За словами представника штабу "Самопомочі" Олега Лаврика, партія своєчасно подала в ОВК списки членів дільничних комісій, але 19 липня всі члени виборчих комісій в 94 окрузі були замінені без відома.

 Крім того, віцеспікерка парламенту Оксана Сироїд повідомила, що "Самопоміч" подала скаргу до Центральної виборчої комісії через підготовку фальсифікацій на 94 виборчому окрузі. "Цей округ є одним із тих, на якому саме очікували масових порушень і фальсифікацій. І от зараз, ще не дійшли до результатів голосування, а ми вже бачимо фальсифікації із складом дільничних виборчих комісій. Оскільки окружна виборча комісія не реагує на законні вимоги, тому ми звертаємось до ЦВК", - додала віцеспікерка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції