Перейти до змісту
ЦВК розповіла, коли слід чекати на фінальні результати виборів

ЦВК розповіла, коли слід чекати на фінальні результати виборів

Центрвиборчком прийняв 197 з 199 протоколів від окружних комісій.

У Центральній виборчій комісії прогнозують, що остаточні результати першого туру виборів можуть бути встановлені у неділю, 7 квітня, повідомив на брифінгу заступник голови комісії Євген Радченко.

До ЦВК надійшло 197 з 199 протоколів від окружних комісій. Чекають протоколів від двох комісій з Херсонської та Миколаївської областей. "Ми сподіваємося, що за завтрашній день (6 квітня - ТСН.ua) зробимо практично всі процедури для того, щоб післязавтра встановити результати виборів, але підкреслюю, що це попередня інформація", – сказав Радченко. Крім того, комісія завершила прийом протоколів з-за закордонного виборчого округу – 101 виборчої дільниці.

За словами Радченка, низка окружкомів ще повинні уточнити свої протоколи за рішенням ЦВК. "Зараз їх близько 15. Можливо, ця цифра буде змінюватися, оскільки протоколи ще обробляються в окружних комісіях", – пояснив він.

Нагадаємо, 4 квітня Центрвиборчком закінчив підрахунок голосів на виборах президента України. Загалом Володимир Зеленський набрав 30,24% голосів, Петро Порошенко - 15,95%, а Юлія Тимошенко - 13,40%.  Лідером симпатій українців став Володимир Зеленський. Чинний президент Петро Порошенко випередив суперників у двох областях - Львівській та Тернопільській. Юлія Тимошенко - на Івано-Франківщині. Донецька та Луганська області віддали свої голоси Юрію Бойку. 

Відео День аналізів: як кандидати в президенти здавали кров

Кандидати в президенти дотримали слова і здали аналізи. Володимир Зеленський пішов до приватної клініки, а Петро Порошенко на забір крові прийшов у медпункт "Олімпійського". Обох зустрічали десятки камер. Журналісти почали збиратися ще за годину, аби зайняти місця. Як кандидати в президенти здавали свою кров – у сюжеті.

День аналізів: як кандидати в президенти здавали кров

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин