ЦВК визначила час для агітації і тривалість виступів Зеленського та Порошенка на "Суспільному"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кандидати у президенти перед дебатами зможуть виступити на телеканалі та радіо.

Центральна виборча комісія затвердила порядок надання ефірного часу для виступів кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка на теле- та радіоканалі Національної суспільної телерадіокомпанії України для проведення передвиборної агітації перед другим туром виборів.

Про це повідомили у прес-службі ЦВК.

"Ефірний час кандидатам на посаду президента України на суспільно-політичному загальнонаціональному каналі "Суспільного телебачення" надано 18 квітня 2019 року в такій черговості: Зеленському В.О. - від 20.00 до 20.30, Порошенку П.О. - від 20.51 до 21.21. А на суспільно-політичному загальнонаціональному каналі "Суспільного радіо" - 17 квітня 2019 року: Зеленському В.О. - від 19.00 до 19.30,  Порошенку П.О. - від 20.00 до 20.30", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

Залиште свій коментар

Вибір редакції