Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК забрала повноваження у скандальної ОВК №50, куди авіацією перекидали спецпризначенців

Встановлювати остаточні результати в окрузі буде ЦВК.

Центральна виборча комісія сама встановить підсумки голосування на виборчому окрузі №50 із центром у Покровську на Донеччині. Всі повноваження в комісії забрав Київ.

Про це ЦВК вирішила на своєму засіданні 2 серпня.

В 50-му окрузі досі не можуть встановити офіційні результати голосування за мажоритарників. За даними ЦВК, після опрацювання 100% електронних протоколів перемагає Покровський міський голова Руслан Требушкін від "Опозиційного блоку" (30,29% або 19795 голосів). Другим іде самовисуванець, Добропільський міський голова Андрій Аксьонов (29,97%), який відстає від Требушкіна на 206 голосів.

Одразу після виборів 21 липня місцеві жителі влаштували акцію протесту через можливі фальсифікації з підрахунком голосів. Увечері 23 липня ОВК №50 проводила перерахунок бюлетенів. Також там хотіли проводити засідання без кандидатів, спостерігачів та ЗМІ. Через блокування роботи комісії поліція направила туди гелікоптером спецпризначенців – для охорони правопорядку.

ЦВК здійснюватиме повноваження окружної виборчої комісії ОВО № 50 щодо встановлення підсумків голосування в цьому окрузі...

Опубліковано Центральна виборча комісія - Central Election Commission of Ukraine Пʼятниця, 2 серпня 2019 р.

ЦВК зобов'язала окружну комісію №50 нарешті встановити (враховуючи перерахунок голосів, рішення суду) остаточні підсумки голосування та направити відповідні документи до Києва до 12:00 2 серпня. ОВК із завданням не впоралася. Тому ЦВК перебрала її функції на себе.

ЦВК зобов'язала передати всю документацію, бюлетені до Києва. Також звернулася до Національної поліції для забезпечення охорони під час приймання, передачі та транспортування від ОВК до ЦВК зазначеної документації.

Зазначимо, що ОВК №50 відмовилася повторно перераховувати голоси, тому відкрито кримінальне провадження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції