Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК зареєструвала кандидата від "Слуги народу" із подвійним громадянством

Це зобов’язав зробити суд.

Центральна виборча комісія повторно зареєструвала кандидата від "Слуги народу" із подвійним громадянством Олександра Куницького.

Про це на брифінгу 19 липня повідомила очільниця ЦВК Тетяна Сліпачук, передає Liga.net.

За її словами, ця справа пов’язана із незрозумілим для ЦВК поданням різних даних цим кандидатом, зокрема і про проживання на території України. Сліпачук зазначила, що Куницький подав документи, інформація у яких не відповідає дійсності.

"Юридично документи не мали тієї ваги, які підтверджували б відрядження, чому ЦВК і звернула на них увагу. Ми давали можливість і партії, і кандидату надати нам всю необхідну інформацію", - зазначила вона.

Нагадаємо, підставою для зняття Куницького з виборів стала скарга від одного з учасників виборчого процесу про порушення кандидатом виборчого законодавства. ЦВК знайшла підтвердження озвученими претензій даних Держприкордонслужби і встановила, що кандидат виїжджав за межі України на 264 днів, що перевищує дозволений законом період у 90 днів. Зауваження Куницького про об'єктивні причини відсутності (службові відрядження та громадська діяльність) Центрвиборчком до уваги не прийняв, оскільки кандидат не надав доказів на їх підтвердження.

У тому ж окрузі балотується шляхом самовисування народний депутат Олександр Грановський, який до останнього часу входив у фракцію Блоку Петра Порошенка. У травні Грановський, якого називали "куратором" Порошенка в судах, вийшов з БПП. За інформацією ЦВК, скарги на Куницького подавав не Грановський, а інший кандидат.

Куницькому раніше ставили в провину наявність громадянства Ізраїлю паралельно з українським підданством. Інформацію про це Центрвиборчком почав перевіряти в кінці червня. Сам кандидат подвійне громадянство заперечував. 15 липня Шостий апеляційний адміністративний суд скасував рішення ЦВК про скасування його реєстрації.

Відео У ЦВК не згодні проводити жеребкування між партіями ще раз

Апеляційний суд зобов'язав ЦВК перерозподілити порядкові номери партій у бюлетенях. Усе через позов Аграрної партії. У Центральній виборчій комісії таким рішенням суду обурились, бо вже надруковані близько п’яти мільйонів бюлетенів. Така акція, за словами керівника комісії Тетяни Сліпачук, спрямована на зрив виборів.    

У ЦВК не згодні проводити жеребкування між партіями ще раз

Залиште свій коментар

Вибір редакції