ЦВК зареєструвала Вірастюка народним депутатом, залишилося скласти присягу

ЦВК зареєструвала Вірастюка народним депутатом, залишилося скласти присягу

Фото: УНІАН

Велика Палата Верховного Суду визнала переможцем представника партії влади.

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидата від "Слуги народу" Василя Вірастюка народним депутатом, відповідно до його заяви, поданої 7 червня.

Про це у середу, 9 червня, поінформувала Громадянська мережа "ОПОРА".

"Вірастюк - новий депутат від округу №87. Вірастюку залишилось лише скласти присягу, щоб приступити до повноважень, це буде наступного тижня, судячи з календарного плану Верховної Ради.",  - йдеться у повідомленні.

Раніше Велика Палата Верховного Суду прийняла рішення, що протокол ЦВК від 19 травня, яким Василя Вірастюка визнано обраним народним депутатом в окрузі 87 на Івано-Франківщині, є чинним.

Таким чином суд підтвердив рішення виборчкому про скасування виборів на шести дільницях, де з великим відривом переміг опозиційний кандидат Олександр Шевченко. У нього вважають, що таким чином суд позбавив майже чотири тисячі виборців права вибору і радить своїм симпатикам також звертатись до суду. 

Нагадаємо, довибори до Верховної Ради на 87-му окрузі в Івано-Франківській області відбулися ще 28 березня. Найбільше голосів набрали три кандидати – бізнесмен Олександр Шевченко, спортсмен від партії влади Василь Вірастюк та "свободівець" Руслан Кошулинський.

Новини України: Велика Палата Верховного Суду визнала Вірастюка переможцем на виборах  

Новини України: Велика Палата Верховного Суду визнала Вірастюка переможцем на виборах  

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація