ЦВК затвердила аналізи фінзвітів виборчих фондів Зеленського та Порошенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Документи з підрахунками - проміжні.

Центральна виборча комісія затвердила аналізи проміжних звітів про надходження та використання коштів виборчих фондів кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Розглядалися звіти тільки двох кандидатів, які пройшли до другого туру виборів, йдеться у повідомленні прес-служби ЦВК. Рішення було ухвалене сьогодні, 18 квітня.

Під час сьогоднішнього засідання Комісія затвердила аналізи двох проміжних фінансових звітів про надходження та...

Опубліковано Центральна виборча комісія - Central Election Commission of Ukraine Четвер, 18 квітня 2019 р.

Також під час засідання Центрвиборчком дозволив перенести початок теледебатів між кандидатами на "Суспільному" на годину вперед - з 20:00 на 21:00. 

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції