Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скільки платити кандидатам та коли міняти виборчу адресу. Графік підготовки парламентських виборів

Голосування відбудеться 21 липня.

Центральна виборча комісія на своєму засіданні 24 травня затвердила календарний план організації та проведення позачергових парламентських виборів, які відбудуться 21 липня 2019 року.

Відповідне рішення члени ЦВК ухвалили одностайно, пише УНІАН.

До 28 травня включно партії мають подати до ЦВК подання щодо кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів.

До 31 травня включно ЦВК має провести жеребкування щодо включення кандидатур до складу ОВК й утворити їх.

До 5 липня включно ЦВК має утворити дільничні виборчі комісії.

До 20 червня включно - подання документів до ЦВК для реєстрації кандидатів. Згідно з законодавством, для реєстрації партії зі списком у загальнодержавному окрузі розмір застави становить 1000 розмірів мінімальної заробітної плати (4 млн 173 тис. грн), а для самовисуванця чи партії, яка висуває кандидата в одномандатному окрузі – 10 розмірів мінімальної заробітної плати (41730 грн).

До 25 червня включно - закінчення реєстрації кандидатів у депутати.

До 26 червня включно мають затвердити форму, текст та колір виборчих бюлетенів.

До 8 липня включно партія може звернутись до ЦВК з проханням про скасування реєстрації кандидата в депутати. До цього ж числа можуть відмовитись від балотування й кандидати в депутати.

До 12 липня включно партії мають оприлюднити свої передвиборні програми.

До 15 липня можна змінити місце голосування для участі у виборах до Ради.

До 19 липня включно триватиме передвиборча агітація. Її початок передбачений з наступного дня після прийняття ЦВК рішення про реєстрацію кандидата.

До 5 серпня включно ЦВК має встановити результати виборів.

ЦВК також затвердила роз'яснення для громадських організацій щодо порядку надання дозволу мати офіційних спостерігачів, а також дозволила ОВК здійснювати попередню оплату для закупівлі товарів та послуг для підготовки та проведення позачергових парламентських виборів.

ВідеоВибори до Ради: історія розпуску та загрози для кампанії

Старт виборчих перегонів ТСН зустріла в особливому форматі. У прямому ефірі журналісти ТСН - біля Центральної виборчої комісії та в парламенті - розповіли про історію питання нової Ради, календарний план виборів та підготовку ЦВК.  

Вибори до Ради: історія розпуску та загрози для кампанії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції