"Да она вообще ни хрена не стоит!" Янукович розповів, як зважився покинути свою резиденцію

Він заявив російським ЗМІ, що йому пропонували спалити Межигір'я.  

Президент-утікач Віктор Янукович в коментарі російському виданню Коммерсантъ заявив, що його найбільшою помилкою було виїхати з Києва до Донецька і залишити свою резиденцію "Межигір'я".

"Мабуть, це була моя найбільша помилка, що я виїхав з Києва. Ось це найбільша помилка! Мені не треба було їхати з Києва! Але ситуація складалася так... Я був упевнений на сто відсотків, що почнуть штурмувати резиденцію! А у мене там були бійці з моєї охорони, серйозні, віддані, близько тисячі людей, озброєні до зубів, і вони б на смерть там стояли! І вони б, звичайно, наламали дров, поклали б там величезну кількість людей!" , - сказав він.

Янукович додав, що близькі люди поставили йому запитання: "Чи варта ця резиденція того, щоб покласти тут людей?"

На що він відповів: "Та вона взагалі ні хріна не варта!"

"По-перше, у мене там не резиденція, у мене там будинок, за який я заплатив три мільйони двісті тисяч гривень, решта там — не моя власність! Захищати це і стояти там на смерть?!!" - заявив він журналісту.

Колишній президент сказав, що "йшлося не про мій захист, а про захист резиденції!" При цьому він додав, що вона належала "іншим людям".

"У мене стояли професіонали з кулеметами, з автоматичною зброєю! І тоді я сказав: "Так хрін з нею, з цією резиденцією! Хай відкривають ворота, нехай дивляться!.." Деякі мені казали: "Та давай ми спалимо її на хрін!.." Я кажу: "Та ви що? Який я маю до цього стосунок?! Це не моя власність, щоб стріляти! Це належить зовсім іншим людям".— "А як же ти тут жив?" — "Уклали оренду!" Насправді власник такий є всього цього, і він скоро свій голос подасть", - зазначив Янукович.

Екс-глава України додав, що у його власності був будинок на 620 квадратних метрів і 1,7 гектара землі, яка "була віддана двома президентами у вічне користування".

"Я купив цей будинок, залишилася неоформленою земля, я офіційно звернувся і її теж викупив!", - додав він і зазначив, що платив податки і комунальні послуги.

"Вони не знають, що я всі ці документи збирав і що вони в мене є!!! — вигукнув він.— І ось дуже скоро буде інша сенсація! Чекайте!", - попередив Янукович.

ВідеоВіктор Янукович назвав перебування у Росії найгіршим періодом свого життя

Нагадаємо, 28 листопада, в приміщенні Святошинського суду на прямому зв'язку з ростовським судом, де зараз перебуває Віктор Янукович, генпрокурор Юрій Луценко оголосив підозру у держзраді екс-президенту.

Янукович під час відеодопиту заявив, що не пам'ятає своїх телефонних розмов з президентом РФ Володимиром Путіним під час подій в центрі Києва. Інформацію про свої перемовини порадив шукати на сайті президента України.

Хронологія допиту Януковича.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: