"Дам їм дуже великий перелік літератури": Стефанчук вигадав неординарне заняття для нардепів на час відпусток

"Дам їм дуже великий перелік літератури": Стефанчук вигадав неординарне заняття для нардепів на час відпусток

Фото: УНІАН

Стефанчук каже, що перевірятиме, чи читали нардепи рекомендовані книги.

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук рекомендуватиме нардепам для прочитання на новорічно-різдвяні канікули свій топ-5 книжок. Подібну ініціативу він пропонуватиме і на літо.

Про це спікер ВРУ сказав під час брифінгу 13 грудня, пише УНІАН.

"Завтра у нас буде дуже цікавий День національного читання. І я зі свого боку хочу внести нову традицію, за прикладом, як це відбувається в британському парламенті, коли спікер парламенту рекомендує депутатам книжки, які треба прочитати. Завтра я виставлю свій топ-5 книжок, які я буду рекомендувати прочитати народним депутатам під час різдвяних канікул", - сказав Стефанчук.

Крім того, як додав голова Ради, подібну ініціативу із читанням книжок він пропонуватиме колегам і на час літніх відпусток. А також він закликав главу держави, Офіс президента та Кабінет міністрів подавати свої пропозиції до "літнього списку для читання".

"Влітку, на літні канікули, я думаю, що я дам їм дуже великий перелік літератури. У них буде більше часу. І потім будемо перевіряти, чи вони цього дотрималися", - підсумував жартома спікер ВРУ.

Як повідомлялося, народні депутати скоротили кількість пленарних тижнів для роботи після Нового року в січні. Так, замість двох вони працюватимуть працюватимуть в пленарному режимі лише один тиждень.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Як визначити, що час для відпустки настав – експертка з ринку праці

Як визначити, що час для відпустки настав – експертка з ринку праці

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1924
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація