Данілов пообіцяв швидку та жорстку реакцію у разі енергетичного тероризму з боку Росії

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Данілов пообіцяв швидку та жорстку реакцію у разі енергетичного тероризму з боку Росії

Кадр із відео

Данілов пояснив, що питаннями поставок вугілля до України займається Кабмін.

У разі енергетичного тероризму Росії проти України влада готова до жорстких та швидких рішень. 

Про це 10 листопада за підсумками засідання РНБО сказав Олексій Данілов. 

"У нас є два рішення РНБО те, що стосується нашого енергетичного комплексу. У нас є протокольні доручення, які були розглянуті на попередніх засіданнях РНБО, там все прописано. У разі необхідності, якщо ситуація і надалі буде складною,  а ми не виключаємо використання Російською Федерацією енергетичного тероризму по відношенні до нашої країни, то будуть прийняті відповідні рішення. Це буде зроблено жорстоко, швидко та в інтересах України", - наголосив секретар РНБО.

Олексій Данілов також додав, що питаннями поставок вугілля до України займається не президент чи РНБО, а Кабінет міністрів України. 

"Є Кабінет міністрів. Якщо ви думаєте, що Олексій Мячеславович чи Володимир Олександрович за це відповідають, то ви глибоко помиляєтесь. Кабмін, міністерство енергетики - цілі структури працюють над цим питанням. Наше завдання це відслідковувати. І якщо ми бачимо загрозу національній безпеці - ми маємо на це реагувати через наше засідання, рішення та укази. Сьогодні таких нормативно-правових документів президентом прийнято більш, ніж достатньо. Головне, щоб їх виконували", - сказав Данілов. 

Нагадаємо, Російська Федерація зупиняє поставки енергетичного вугілля в Україну. Так, від 1 листопада з Російської Федерації не буде надходити вугілля марки А (антрацит) та П (пісне).

Читайте також: 

"Право на владу": в РНБО викрили цілу російську мережу, що атакувала український інформаційний простір

"Право на владу": в РНБО викрили цілу російську мережу, що атакувала український інформаційний простір
Наступна публікація