Данілов про можливе звільнення Кличка: Таких повноважень РНБО не має

Дата публікації
Перегляди
580
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Данілов про можливе звільнення Кличка: Таких повноважень РНБО не має

Фото: facebook.com/Vitaliy.Klychko

За його словами, РНБО може розглянути будь-яке питання на засіданні, може звернути увагу на стан справ, який є в місті Києві.

Повноважень знімати з посади очільника Києва Віталія Кличка Рада нацбезпеки і оборони не має. Це може зробити Кабінет міністрів України.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу за підсумками засідання у п'ятницю, 20 серпня.

"Я не знаю, хто порадив Віталію Володимировичу, які політтехнологи, запустити таке рішення, що нібито на засіданні РНБО ми можемо знімати Кличка з посади. Повноважень знімати Кличка з посади у нас немає. Такі повноваження має Кабінет міністрів України. Кабмін займається своєю справою. Ми можемо розглянути будь-яке питання на засіданні РНБО, ми можемо звернути увагу на стан справ, який є в місті Києві", - зазначив він.

Водночас Данілов відмітив, що у РНБО багато питань щодо води у водогонах міста Києва.

"Це питання є вкрай болюче, вкрай важливе. Ми вже двічі проводили наради з представниками КМДА щодо цього питання. Про станцію очищення Бортничі чули всі. Чули неодноразово. Де станція - невідомо. Роки минають, а станції немає...І багато інших питань. Ще раз наголошу: треба кожному виконувати свої обов'язки. Тоді на засідання РНБО нікого не будуть навіть кликати", - резюмував він.

Нагадаємо:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
580
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація