Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Данилюк очолив Національний координаційний центр кібербезпеки

Указ підписав президент.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк паралельно став керівником Національного координаційного центру кібербезпеки.

Відповідний указ 19 червня підписав президент України Володимир Зеленський.

Національний координаційний центр кібербезпеки є робочим органом РНБО. До його складу входять керівник, секретар та інші члени центру. Керівником центру є за посадою секретар РНБО. Секретарем центру є за посадою керівник структурного підрозділу Апарату РНБО, до відання якого віднесені питання кібербезпеки. Членами центру є: перші заступники або заступники міністра оборони, начальника Генерального штабу Збройних сил України, голови СБУ, голови Служби зовнішньої розвідки, голови Нацполіції, голови Нацбанку (за згодою), до відання яких належать питання кібербезпеки, а також начальник Головного управління розвідки Міноборони, начальник управління розвідки адміністрації Державної прикордонної служби, голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації.

ВідеоЯк не потрапити на гачок кібершахраїв - поради від "Сніданку"

Світ віртуальний, а аферисти - цілком реальні. За даними Нацбанку, торік українці збагатили кібершахраїв більше, чим на півмільярда гривень. Як не потрапити на гачок та уникнути фінансових втрат - дивіться в сюжеті.

Як не потрапити на гачок кібершахраїв - поради від "Сніданку"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції