Данилюк прокоментував заяву співвласника "Кварталу 95" щодо закону про мову

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Секретар РНБО закликав усіх "бути толерантними".

Секретар Ради національної безпеки України Олександр Данилюк не розділяє думки співвласника студії “Квартал 95” Бориса Шефіра, який вважає, що нещодавно ухвалений закон про мову потрібно скасувати.

Про це він заявив під час брифінгу за результатами наради.

"РНБО - це колегіальний орган, сьогодні ми це не розглядали, я взагалі вважаю, що це не є питання для розгляду РНБО. Якщо ви питаєте мою особисту позицію, то в мене погляди абсолютно відрізняються. Борис Шефір - громадянин України, до речі, якого я знаю. Так у нього можуть бути свої погляди, в мене можуть бути свої", - наголосив він.

Окрім цього Данилюк наголосив, що держава керується ухваленими законами.

"Так у будь-якій цивілізованій країні відбувається. Тому не треба тут якось зв’язувати. Нас багато, у всіх людей можуть бути абсолютно інші точки зору. Давайте будемо толерантними", - резюмував секретар РНБО.

Брифінг секретаря РНБО Данилюка

Секретар РНБО Олександр Данилюк проводить брифінг за результатами наради членів Ради нацбезпеки та оборони під головуванням президента України Володимира Зеленського щодо пиатнь енергетичної безпеки

Опубліковано ТСН Пʼятниця, 31 травня 2019 р.

Нагадаємо, 30 травня видання "Детектор медіа" опублікувало інтерв’ю із співвласником студії "Кварталу 95", рідним братом першого помічника Зеленського Борисом Шефіром. У ньому він висловив своє негативне ставлення до закону про українську мову, квоти на телебаченні та закриття російського ринку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції