Данилюк розповів про свої статки після підозр у несплаті податків

За словами міністра про те, що податкова влаштувала перевірку за відповідним рішенням суду, він дізнався із ЗМІ.

Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що жодної підозри чи будь-яких інших офіційних документів від слідчих органів про своє нібито ухилення від сплати податків він не отримував.

Про це він зауважив на Facebook.

За словами міністра про те, що податкова влаштувала перевірку за відповідним рішенням суду, він дізнався з преси. Він наголосив, що оцінювати його статки витрати виключно під час попереднього періоду роботи на держслужбі (2010-2014 рр), і не враховуючи період роботи в приватному секторі, зокрема, "багаторічну роботу на провідних посадах в різних компаніях закордоном" було б неправильно.

Приміром, будинок біля Борисполя ним було придбано у 2010 році, коли він ще працював у Лондоні, а авто 2008 року - у 2011 році.

" ...Всі податки з зароблених мною коштів були сплачені", - запевняє міністр.

Нагадаємо, що міністра фінансів Олександра Данилюка підозрюють в ухиленні від сплати податків. Печерський суд, - повідомляють ЗМІ - дозволив фіскалам перевірити міністра фінансів щодо дотримання податкового та валютного законодавств за останні 9 років до його призначення міністром фінансів. У ці роки доходи Данилюка, нібито, не відповідали витратам.

ВідеоМіністра фінансів підозрюють в ухиленні від сплати податків

Він, очолюючи координаційний центр економічних реформ при Адміністрації президента Януковича, буцімто, придбав будинок площею майже 300 метрів та дороге авто і півмільйона гривень поклав до банку. Але згідно з податковою декларацією, доходи міністра фінансів ледь перевищили півмільйона гривень.

Раніше частина народних депутатів вимагала від звільнити Данилюка.

Сьогодні мій перший день відпустки. Нарешті вирвався, щоб провести час з родиною. І сьогодні дізнаюся з преси, що Гене...

Опубліковано Олександром Данилюком / Oleksandr Danyliuk 31 липня 2017 р.

Нагадаємо, Данилюк оприлюднив свою щорічну декларацію. Так, за 2016 рік чиновник задекларував дохід загальну суму 514 761 грн.

Заробітна плата Данилюка становила 442 774 гривень, 212 гривень - відсотки на банківський вклад, 71 805 гривень - дивіденди.

Згідно з декларацією, Данилюк задекларував 130 тисяч доларів, а його дружина - 17 тисяч фунтів стерлінгів готівкою. Також на банківському рахунку Ольги Данилюк перебуває 7600 фунтів стерлінгів. Міністр фінансів має 1458 доларів та 3188 грн у банку. 53 тисячі доларів чиновник позичив третім особам. 

Залиште свій коментар