Данилюк розповів, як Україна відреагує на заборону експорту нафти з РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заборона експорту діятиме вже від 1 червня.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк розповів, що мають робити українські виробники через заборону експорту нафти з РФ, який почне діяти від 1 червня. Він не виключив подорожчення пального.

Про це Данилюк сказав у п'ятницю, 31 травня, під час прес-брифінгу за результатами засідання РНБО.

"Це залежить від різних категорій. Наприклад, дизель - це 40%, це суттєва частка і в очікуванні цих обмежувальних заходів саме бізнес мав би диверсифікувати постачання і це насправді відбувається. Є варіант, що це просто буде зміна постачальника", - наголосив він.

Данилюк підкреслив, що обсяги експорту нафти з Росії високі, але варіанти диверсифікації існують. Втім, деякі з них, за його словами, можуть спричинити підвищення вартості палива.

Брифінг секретаря РНБО Данилюка

Секретар РНБО Олександр Данилюк проводить брифінг за результатами наради членів Ради нацбезпеки та оборони під головуванням президента України Володимира Зеленського щодо пиатнь енергетичної безпеки

Опубліковано ТСН Live Пʼятниця, 31 травня 2019 р.

Нагадаємо, 18 квітня прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв, оголосив, що Росія встановлює заборону на експорт нафти і нафтопродуктів до України. За його словами, деякі російські товари можна буде вивозити до України лише після спеціального дозволу. До цієї категорії входить продукція ПЕК, зокрема вугілля і нафта, і нафтопродукт. Заборона почне діяти від 1 червня 2019-го.

ВідеоРосійську нафту та нафтопродукти більше не експортуватимуть в Україну

Так вирішив російський уряд у відповідь на "недружні" дії України – йдеться про розширення торгових антиросійських санкцій, які Кабмін посилив минулого тижня.  Більше 40% нафтопродуктів, зокрема, дизелю, на українському ринку - саме російські. Окрім палива, Москва припиняє ввезення продукції машинобудування, металообробки та легкої промисловості.  

Російську нафту та нафтопродукти більше не експортуватимуть в Україну

Залиште свій коментар

Вибір редакції