Данилюк заявив, що зустріч Зеленського і Путіна реальна, але вона вигідна Кремлю

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Данилюк заявив, що зустріч Зеленського і Путіна реальна, але вона вигідна Кремлю

Associated Press

На думку секретаря РНБО, в Москві "відбуваються свої внутрішні процеси".

Зустріч між президентами України і РФ може відбутися. Про це в інтерв'ю виданню LB.ua заявив секретар РНБО Олександр Данилюк.

На його думку, "ніхто не вірить, що вони (Володимир Зеленський і Володимир Путін – Ред.) зустрінуться і вирішать усі проблеми". "Але заручників і військовополонених потрібно звільняти. А через зовнішній вплив, як показав досвід, це не працює. Будемо пробувати нові механізми", - сказав він.

Данилюк не виключає, що наразі перемовини Києва і Москви вигідні останній, оскільки там "відбуваються свої внутрішні процеси, позначається вплив санкцій". "До того ж, у Путіна є своє розуміння, картина очікувань, є розуміння і в Зеленського", - додав секретар РНБО України.

Раніше прессекретар Путіна Дмитро Пєсков не виключив, що перемовини у "нормандському форматі" щодо урегулювання конфлікту на Донбасі можуть реанімуватися з приходом до влади Зеленського. "В цілому, дійсно всі кажуть, що, враховуючи факт нового президента в Україні, слід говорити про реанімацію "нормандського формату", - сказав він.

При цьому Пєсков вважає, що багато підходи нового керівництва України залишаються незрозумілими і вимагають прояснення.

Зеленський поскаржився на дії українського МЗС

Зеленський поскаржився на дії українського МЗС
Наступна публікація