Данія не буде визнавати результатів "виборів" в анексованому Криму

Крим – не частина Росії, Крим – це частина України.

Данія не буде визнавати результатів російських парламентських "виборів" в окупованому Росією українському Криму і вважає неприйнятним проведення таких виборів там.

Про це заявив міністр закордонних справ Данії Крістіан Єнсен, - пише "Радіо Свобода".

"Ми не визнаємо результатів "виборів" на території незаконно анексованого Криму. Йдеться про окупацію частини української території, і ми вважаємо неприйнятною заяву Росії про те, що вибори там "вільні і чесні", – заявив він.

"Вибори" у Криму неприйнятні. Крим – не частина Росії, Крим – це частина України", – резюмував Єнсен.

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ Литви засудило спроби Російської Федерації організувати "вибори в Державну думу Росії в Українській Автономній Республіці Крим, окупованій та незаконно анексованій на початку 2014 року".

Нагадаємо, 18 вересня відбудуться вибори до російської Держдуми. Кілька днів тому Україна закликала світ ігнорувати вибори в Держдуму в окупованому Криму - Рада ухвалила постанову про звернення до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей міжнародних організацій. 

10 вересня президент України Петро Порошенко доручив поінформувати владу РФ про те, що проведення російських виборів на території України неможливо.

ВідеоПетро Порошенко закликав світову спільноту не визнавати парламентські вибори в Росії

Залиште свій коментар

Наступна публікація