ДБР дозволили вилучити документи в ОПУ у справі про призначення Гройсмана

ДБР дозволили вилучити документи в ОПУ у справі про призначення Гройсмана

Фото: УНІАН

Також слідчі вивчать документи про призначення очільником уряду Арсенія Яценюка.

Державне бюро розслідувань отримало дозвіл на вилучення документів Офісу президента під час розслідування нібито зловживання владою посадовими особами під час призначення 2016 року Володимира Гройсмана на посаду прем’єр-міністра України.

Про це свідчить ухвала Печерського районного суду від 17 жовтня 2019 року.

"Під час досудового розслідування встановлено, що посадові особи, які займають особливо відповідальне становище в державних органах України, зловживаючи службовим становищем, за відсутності передбачених законодавством підстав, внесли у квітні 2016 року до Верховної Ради України подання на призначення прем’єр-міністра України за відсутності коаліції у Верховній Раді України", - йдеться у рішенні суду.

За словами слідчого ДБР, йдеться про необхідність в дослідженні пропозиції коаліції "Європейська Україна" за поданням президента про призначення на посаду глави Кабміну Гройсмана, а також інших службових документів, які складалися під час "супроводу" документів (службові записки, довідки).

"Запитувані відомості та документи перебувають у володінні (розпорядженні) Офісу Президента України, що розташований за адресою: м. Київ, вул. Банкова, 11", - наголошується у рішенні суду.

До того ж, згідно з ухвалою, слідчі хочуть вивчити документи, що стосуються призначення на посаду прем’єр-міністра Арсенія Яценюка для проведення "порівняльного аналізу порядку призначення".

Зазначимо, дозвіл ДБР вилучити документи в Офісі президента надала слідча суддя Тетяна Ільєва.

Нагадаємо, у серпні 2019 року уряд прем'єр-міністра Володимира Гройсмана під час першого засідання Верховної Ради 9-го сликання склав повноваження.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Перезавантаження ДБР
Наступна публікація