ДБР готує примусовий привід Порошенка на допит

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політик не прийшов у вказану дату, твердять у правоохоронному органі.

Слідчі Державного бюро розслідувань ініціюють застосування примусового приводу до п’ятого президента України та народного депутата Петра Порошенка. Про це заявив керівник слідчого відділу центрального апарату ДБР Олег Корецький.

Він наголосив, що політику пришла повістка щодо допиту 21 січня. Надіслали її на адресу реєстрації та на адресу парламенту, однак він не прийшов

"Крім того, учора, коли він з’явився без попередження і виклику ДБР, йому так само було наголошено на необхідності явки сьогодні на 10.30 на допит як свідка. Однак він без поважних причин не з’явився сьогодні на допит. Відповідно, слідчі готують матеріали для виконання примусового приводу Порошенка", - наводить "Укрінформ" цитату Корецького.

Раніше ДБР викликала Порошенка на допити 21 та 24 січня як свідка у двох кримінальних провадженнях, відкритих у листопаді та грудні 2019 року, у справі про "державну зраду".

У партії "Європейська солідарність" наголосили, що на ці дати політик мав їхати до Швейцарії, однак скасував візит та здав квитки.

Відео Порошенко в черговий раз не з'явився на допит до ДБР

Слідчі ДБР підрахували - це вже 28 раз, коли надавали п'ятому президенту України повістку, а він не з'являється. Наразі, Порошенко є фігурантом у 16 кримінальних провадженнях, зокрема, проходить як свідок у справі "про державну зраду".  

Порошенко в черговий раз не з'явився на допит до ДБР

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції