Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ДБР направило до Генпрокуратури проєкт підозри Порошенку

ДБР направило до Генпрокуратури проєкт підозри Порошенку

Також направлено проєкт подання про зняття з нього недоторканності.

Державне бюро розслідувань направило до Генеральної прокуратури проєкт повідомлення про підозру експрезиденту України Петру Порошенку у справі про можливий неправомірний вплив на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя у березні-травні 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

"Зважаючи на високу увагу суспільства до стану досудового розслідування кримінальних проваджень, учасником яких є п’ятий президент України, інформуємо, що слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань скерували до Генеральної прокуратури України проєкт повідомлення про підозру п’ятому президенту України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що проєкт підозри підготовлено та направлено до прокуратури в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливого неправомірного впливу на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя у березні-травні 2019 року. У документі іде мова про підозру п’ятого президента України у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 109 та ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Крім цього, слідчі ДБР направили до прокуратури проєкт подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності п’ятого президента України, який є чинним народним депутатом України.

Нагадаємо, у червні президент Володимир Зеленський скасував призначення двох членів Вищої ради правосуддя, яких призначив експрезидент Петро Порошенко нібито "всупереч закону".

Відео Директор ДБР детально розповів про провадження в яких фигурує Петро Порошенко

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба розповів, скільки проваджень відкрито, в яких фигурує експрезидент України Петро Порошенко і чому цей процес став політизованим.

Директор ДБР детально розповів про провадження в яких фигурує Петро Порошенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції