Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дебати на НСК "Олімпійський" завершилися спільним виконанням Гімну України

Президенту та його прихильникам довелося співати двічі.

Дебати на стадіоні "Олімпійський" у Києві завершилися. Наостанок учасники дискусії разом виконали Національний Гімн України.

Щоправда, під час цього стався курйоз. Президент Петро Порошенко запропонував заспівати славень і одразу ж почав це робити. Спів підхопили перша леді та інші прихильники Порошенка на сцені, тоді як модератори дебатів робили останні оголошення, а дружина та команда Володимира Зеленського вітали своїх прибічників.

Лише на останні слова співу ведучий закликав приєднатися до співу та виконати Гімн усім разом. Після цього заспівали "Ще не вмерла" із самого початку, але вже всі присутні. Таким чином, Порошенку та його оточенню довелося співати двічі підряд.

ВідеоДебати кандидатів у президенти закінчилися виконанням гімну України

Дебати на стадіоні "Олімпійський" у Києві завершилися. Наостанок учасники дискусії разом виконали Національний Гімн України.  

Дебати кандидатів у президенти закінчилися виконанням гімну України

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

15 квітня у штабі Порошенка повідомили, що між представниками НСК "Олімпійський" і штабами кандидатів досягнуто домовленості про оренду стадіону для проведення дебатів 19 квітня. Увечері того ж дня Зеленський записав нове відеозвернення, в якому розповів про старт розповсюдження квитків на дебати. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції