Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дубілет звернувся до бізнесу через зберігання чеків та вклеювання папірців

Він каже, що два типи документів зберігати не треба.

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет закликав бізнесменів, які мають торгівельні точки, перестати зберігати низку "папірців".

Про це йдеться на сторінці урядовця у фейсбуці.

Так, він каже, що часто торгові точки зберігають чеки пос-терміналів і Z-звіти з касового апарату. За словами Дубілета вважається, що чеки пос-терміналів можуть знадобитися під час податкових перевірок. "Ми звернулися в НБУ, податкову службу та міністерство фінансів. Скрізь нам відповіли, що зберігати чеки не потрібно", - повідомив він, залишився посилання на офіційне роз'яснення податкової.

Другий тип документів, які часто вклеюють у журнали магазини — це так звані Z-звіти. Для цього бізнес часто веде Книги обліку розрахункових операцій (КОРО).

"Тут, як виявилося, від паперу теж можна позбутися! КОРО треба вести тільки в тому випадку, якщо у вас зламався касовий апарат, але ви хочете все одно провести операцію. Це трапляється вкрай рідко, майже ніколи", - заявив Дубілет.

"Тому, дорогі бізнесмени, закликаю дати розпорядження по своєму бізнесу перестати зберігати всі ці папірці і, у разі можливості, скасувати реєстрацію КОРО. Хай краще ваші співробітники концентруються на обслуговуванні клієнтів", - підсумував він.

Дві прості речі, які я закликаю зробити бізнесменів, у яких є торгівельні точки. Нещодавно я добрався до улюбленого...

Опубліковано Дмитром Дубілетом Четвер, 20 лютого 2020 р.

Нагадаємо, раніше Дубілет розповів, що знайшов спосіб, як зменшити бюрократичне навантаження паперового документообігу у взаєминах українського бізнесу та військкоматів.

Відео "Стартапи" для бізнесменів-початківців: чи допоможе п'ята група ФОПів новоспеченим підприємцям

Стартапам усюди в нас дорога! П'яту групу ФОПів пропонують створити депутати від партії "Слуга народу". У новому законопроєкті вони хочуть включити до неї "стартапи" – так вони називають усі нові бізнеси – і позбавити їх оподаткування на пільгові 9 місяців. Які умови натомість висувають парламентарі до новоспечених підприємців – розповімо далі. Більше - у розділі Економіка.

"Стартапи" для бізнесменів-початківців: чи допоможе п'ята група ФОПів новоспеченим підприємцям

Залиште свій коментар

Вибір редакції