Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Децентралізація, ремонт доріг і реанімація сільської медицини: Порошенко прокоментував ухвалення держбюджету на 2018 рік

Він відзначив підвищення мінімальної заробітної плати в 2018 році.

Президент України Петро Порошенко позитивно відреагував на прийняття Верховною Радою державного бюджету на 2018 рік.

Про це він написав на власній сторінці в Facebook.

Такого давно не бувало. До тридцять першого ще 24 дні, а Верховна Рада вже й бюджет проголосувала! Країна розвивається...

Опубліковано Петром Порошенком 7 грудня 2017 р.

"Такого давно не бувало. До тридцять першого ще 24 дні, а Верховна Рада вже і бюджет проголосувала", - написав український президент.

Він також зазначив, що на наступний рік на будівництво і ремонт доріг в країні заклали 40 мільярдів гривень.

ВідеоРада проти ночі ухвалила бюджет на наступний рік

"Децентралізація і далі буде збільшувати фінансову основу місцевих громад. Стартує президентська ініціатива реанімації сільської медицини, амбулаторії, ФАПи, швидкісний Інтернет інвестуємо п'ять мільярдів", - йдеться у повідомленні.

Він також відзначив підвищення мінімальної заробітної плати в 2018 році, що "детінізує зайнятість, і, як і в цьому році, підтягне реальну середню зарплату".

"На армію передбачено 86 мільярдів гривень, що майже на 25% більше, ніж у поточному році. П'яту частину бюджету буде використано на озброєння і військову техніку, що на 34% більше, ніж в цьому році", - зауважив президент.

Проект бюджету  ще 15 вересня Кабмін подав до парламенту. Останні три місяці його допрацьовували. Тиждень тому уряд вніс до Ради остаточний варіант.

У Кабміні обіцяють, що закладені в держбюджеті показники забезпечать зростання ВВП на 3%, інфляція становитиме 9%, безробіття скоротиться до 9,1%, а реальна зарплата зросте на 9,6%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції