Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Дефолт ще ніколи нікому не зашкодив". Коломойський прокоментував співпрацю України з МВФ

Бізнесмен вважає, що у 2014 році Україна мала оголосити дефолт та навів приклад Греції.

Бізнесмен, колишній глава Дніпропетровської області Ігор Коломойський прокоментував заяву голови НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва, що без грошей Міжнародного валютного фонду на Україну чекає дефолт. В інтерв'ю головному редактору видання "Лівий берег" Соні Кошкіній, яке оприлюднено в Youtube 20 листопада, він зауважив, що не вбачає у дефолті нічого поганого. 

"А чим дефолт поганий? Подивіться на Грецію, які красені, сказали: "500 млрд не повернемо", і все, до побачення. Його [грецький сценарій] потрібно було застосовувати ще у 2014 році, тому що країну розікрали під заступництвом, зокрема й Міжнародного валютного фонду, і під заступництвом всіх іноземних посольств. Куди вони дивилися? Спостерігачі... Країни не було, у казні - нуль, оголошуйте дефолт. Дефолт ще ніколи нікому не зашкодив, те, що стосується країни так сто відсотків", - сказав він.

"Чим банкрутство відрізняється від дефолту? Ви говорите про дефолт, як ніби це втрата державності. Греція хоч один свій острів втратила з державності?", - зауважив Коломойський. 

Як повідомлялося, Коломойський не повернеться до України, поки в країні не зміниться влада.

ВідеоІгор Коломойський прокоментував рішення суду у Лондоні щодо арешту його активів

"Арешт активів Високим судом Англії це - тимчасовий захід на час розгляду справи у суді", - так Коломойський прокоментував рішення суду. Відповідне рішення суд ухвалив у межах судового процесу "ПриватБанку" проти своїх колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Ігор Коломойський прокоментував рішення суду у Лондоні щодо арешту його активів

Залиште свій коментар

Вибір редакції