Декларація Разумкова: мережа ломбардів, маєток і загадкова позика у майже мільйон доларів

Декларація Разумкова: мережа ломбардів, маєток і загадкова позика у майже мільйон доларів

Фото: УНІАН

Дружина спікера володіє мережею ломбардів.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков задекларував 1,27 млн грн за минулий рік. Основний дохід йому принесла не робота в Раді, а підприємницька діяльність.

Про це вказано у його декларації, оприлюдненій в Єдиному реєстрі декларацій.

Свої доходи Разумков отримав за зайняття підприємницькою діяльністю (914,2 тис. грн), за роботу у Раді (178,53 тис. грн), у ТОВ "Українська політконсалтингова група" (88 тис. грн). Також він заробив на відчуженні цінних паперів і корпоративних прав (51,4 тис. грн) та на продажі електроенергії, виробленої з альтернативних джерел енергії за "зеленим" тарифом. Спікер також скористався соціальною допомогою на суму 10,3 тис. грн.

Чималу суму Разумков дав у борг третій особі - 26,7 млн грн. На брифінгу після засідання погоджувальної ради він пояснив, що гроші позичив ще у 2016 році, коли займався бізнесом, а не політикою. 

Серед його володіння - заміський особняк на 500 квадратних метрів вартістю майже 3 млн гривень, земельні ділянки та кілька квартир у Києві і області.

Дружина Разумкова має нерухомість в Миколаєві та Черкаській області. Також вона є власницею 4 компаній - "Українська політконсалтингова група", Ломбард "ПРО100КРЕДІТ", "Бізнесінвестбуд" і "Інтерінвест ХХІ століття" та мережа ломбардів, що складається з семи відділень. До обрання народним депутатом Разумков також був співвласником мережі ломбардів.

Спікер також задекларував автопарк вартістю понад 2 млн грн. Пересувається на Toyota Land Cruiser 200 (2013 року), Toyota Camry (2012 року), Tesla Model S (2017 року) і BMW X5 (2016 року).

Зазначимо, що Дмитра Разумкова обрали головою Верховної Ради 9-го скликання 29 серпня 2019 року. Більше інформації про спікера та його заступників - тут. 

Нагадаємо, що під час карантину в Україні несподівано уряд дозволив діяльність ломбардів ще на початку квітня. Таке рішення Кабміну чимало українців сприйняти з подивом.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація