Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Декомунізований Симоненко хоче налагодити нафтовий бізнес у Білорусі - Тимчук

Комуніст планує отримати від Лукашенка дозвіл на доступ до видобутку нафти для нібито фінансування своєї партії.

Колишній лідер забороненої в Україні Компартії Петро Симоненко планує зустрітися з президентом Білорусі Олександром Лукашенком, щоб отримати від нього дозвіл на участь у видобутку країною нафти.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Лідер КПУ планує отримати від Лукашенка особистий дозвіл на участь Симоненка і його близьких родичів у комерційних схемах ВАТ "Роснефть" і ЗАТ "Білоруська нафтова компанія" (ЗАТ "БНК"), яку вони здійснюють на території України, в рамках підконтрольного ЗАТ "БНК" дочірнього підприємства ТОВ "БНК - Україна" (офіс - м. Київ, вул. Жилянська 50-А)", - повідомив він.

За словами Тимчука, під час зустрічі з Лукашенком, для сприяння проведення якої Симоненко звернувся до білоруської Компартії, колишній український політик має намір мотивувати свою ініціативу необхідністю фінансового забезпечення КПУ, підконтрольної їй партії "Нова держава", а також акцентувати увагу президента Білорусі на підтримку з боку КПУ його політико-економічного курсу.

"Керівництво Компартії Білорусі (КПБ) висловило невдоволення вимогами лідера Компартії України (КПУ) Петра Симоненка про надання йому сприяння в організації проведення зустрічі з президентом РБ Олександром Лукашенка", - додав координатор групи "Інформаційний спротив".

Як зазначив Тимчук, керівники КПБ вважають, що в разі налагодження Симоненком власного бізнесу в нафтовій галузі, отримані кошти він спрямує не на політичну діяльність, а на власні банківські рахунки.

"У жовтні 2015 року Симоненко і керівництво КПУ, як і керівництво КПРФ, брали участь в агітаційній діяльності з підтримки кандидатури Лукашенка на пост президента Білорусі; в грудні 2016 року Симоненко отримав цінний подарунок від Лукашенка як подяку за участь лідера КПУ в агітаційній виборчій кампанії президента Білорусі", - нагадав український нардеп.

Як повідомлялося раніше, Рада офіційно заборонила пропаганду комунізму і нацизму в Україні. Згідно з прийнятим законом, вся символіка та пропаганда нацизму, націонал-соціалізму, цих цінностей, будь-яка діяльність нацистських, фашистських угруповань в Україні заборонені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції