Делегація РФ влаштувала демарш через резолюцію щодо Криму на парламентській асамблеї ОБСЄ

Незважаючи на демарш російських депутатів, проект документа все-таки винесено на обговорення.

Російська делегація, яка бере участь у роботі сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ, відмовилася обговорювати резолюції щодо Криму, Абхазії і Південної Осетії.

Про це пише Радіо Свобода.

Делегація Російської Федерації залишила засідання після того, як не змогла переконати учасників відмовитися від прийняття резолюції щодо Криму. Документ підготовлений представниками України в рамках ювілейної 25-ї сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ, що відбувається у столиці Грузії.

Незважаючи на демарш російських депутатів, проект документа все-таки винесено на обговорення пленарного засідання Парламентської асамблеї.

Глава російської делегації, депутат Держдуми Микола Ковальов назвав проект резолюції щодо Криму "неприйнятним". У резолюції по Криму засуджується анексія Криму Росією.

Документ внесений на розгляд Парламентської асамблеї ОБСЄ українськими представниками. Він називається "Про порушення прав людини та основних свобод в Криму, порушення прав кримськотатарського населення".

Парламентська асамблея ОБСЄ – міжпарламентська організація, що об'єднує 57 держав Європи, Азії і Північної Америки, які входять в Організацію з безпеки і співробітництва в Європі.

Раніше нелегітимна "прокурор" окупованого РФ Криму Наталія Поклонська подала до Верховного суду Криму позов про заборону діяльності Меджлісу кримсько-татарського народу. Самопроголошена "прокурорша" написала свою заяву на підставі статті "федерального закону "Про протидію екстремістської діяльності". Рішення про призупинення діяльності громадського об'єднання "Меджліс кримсько-татарського народу" Поклонська прийняла 14 квітня.

Світова громадськість вже розкритикувала рішення кримських окупантів. Зокрема, генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд назвав дії окупантів неприпустимими.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: