Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Делікатне питання": Ердоган уникнув відповіді щодо антиросійських санкцій

Президент Туреччини заявив, що позиція його країни щодо Криму "усім відома".

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган уникнув відповіді на питання щодо санкцій проти Росії.

Як пише УНІАН, на спільній прес-конференції із президентом України Петром Порошенком в Ердогана запитали, чи готова його країна запровадити санкції проти Росії з огляду на заяви про підтримку територіальної цілісності України.

ВідеоПорошенко попросив Ердогана підтримати ініціативу миротворчої місії на Донбасі

Турецький лідер назвав це питання "делікатним".

"Я і на попередніх прес-конференціях розповідав, наскільки делікатним для нас є питання Криму. Ми зараз намагаємося вжити будь-яких заходів стосовно наших братів кримських татар, які перебувають в ув'язненні, і я думаю, що з часом ми отримаємо результат цих зусиль", - сказав Ердоган.

Президент Туреччини додав, що слідкує за цією ситуацією, і нагадав, що позиція його країни стосовно Криму "і взагалі в цих питаннях" як на національному, так і міжнародному рівнях, відома.

"Ми не будемо бачити наших братів окремо від нас, і не бачимо їх такими в майбутньому", - заявив Ердоган.

Як повідомлялося раніше, 9 жовтня президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган прибув до Адміністрації президента України на переговори з  Петром Порошенком.  У рамках візиту Ердогана відбулося також шосте засідання Стратегічної ради високого рівня  між Україною та Туреччиною під співголовуванням лідерів держав. Залиште свій коментар

Вибір редакції