Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ДемАльянс заявив про політичну розправу над Заліщук та Найємом

У партії називають виключення нардепів з делегацій помстою за політичну позицію.

ДемАльянс розцінює рішення фракції ББП про виключення зі складу парламентських делегацій Ради Європи та НАТО народних депутатів Світлани Заліщук та Мустафи Найєма як політичну розправу.

Про це йдеться у заяві партії.

"Цей прояв подвійних стандартів, очевидно, є помстою за політичну позицію народних депутатів, які вели активну антикорупційну роботу. Офіційна аргументація про відкликання членів інших партій є некоректною, адже делегації формуються за фракційною ознакою", - йдеться у заяві.

У партії зазначили, що значну частину своєї роботи Заліщук та Найєм "присвячували боротьбі проти російської агресії на міжнародній арені, та разом з колегами в делегаціях досягали ухвалення важливих резолюцій для України".

"Показово, що відкликання депутатів Заліщук та Найєма відбулося за поданням першого заступника голови фракції Ігоря Кононенка, який неодноразово ставав об'єктом антикорупційних розслідувань. Незважаючи на це, Світлана та Мустафа продовжать роботу із захисту інтересів України на міжнародній арені", - повідомляє партія.

ДемАльянс залишає за собою право інформувати міжнародних партнерів щодо запровадження практики політичної розправи за висловлення нелояльного ставлення до корупціонерів при владі в Україні.

Нагадаємо, фракція БПП виключила депутатів Світлану Заліщук, Мустафу Найєма, Наталю Новак з міжнародних делегацій. Про це повідомила сама Заліщук у Facebook. Вона уточнила, що її виключили з делегації до Парламентської Асамблеї Ради Європи та Парламентського комітету асоціації, а Найєма – з ПА НАТО й ПА ОБСЄ. Найєм назвав рішення фракції "полюванням на відьом".

Залиште свій коментар

Вибір редакції