Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Демарш адвокатів Януковича зірвав судові дебати – речниця Луценка

Захисники вирішили протестувати проти нової стадії процесу.

Оболонський суд столиці оголосив перехід до стадії дебатів у розгляді справи про державну зраду Віктора Януковича. У відповідь на це адвокати втікача залишили судову залу.

Прес-секретар генерального прокурора Юрія Луценка Лариса Сарган у своєму Twitter назвала таку поведінку правників демаршем. "Демарш адвокатів Януковича зірвав судові дебати. Оголошена перерва до 3 травня 10:00. У разі неявки адвокатів суд розгляне варіант про залучення адвоката із центру правової допомоги", - повідомила вона.

Адвокат Віталій Сердюк пояснив, що вважає неправильним переходити до стадії дебатів, коли не були заслухані всі свідки захисту. Водночас суд відхилив 10 запропонованих адвокатами персон, котрі мали б дати свідчення на виправдання Януковича. Серед них, зокрема, колишній керівник СБУ Олександр Якименко та екс-командувач внутрішніми військами Станіслав Шуляк. Сердюк назвав судове рішення політично мотивованим.

ВідеоСправа Януковича: суд допитав екс-главу генштабу ЗСУ Юрія Ільїна

Ільїна допитали через відеозв'язок, адже він наразі перебуває у Криму. Ільїн був командувачем військово-морських сил з 2012-го, а 19 лютого 2014 року Янукович призначив його генералом генштабу ЗСУ. Коли ВР усунула президента-втікача з посади, Ільїн цього не визнав.

Справа Януковича: суд допитав екс-главу генштабу ЗСУ Юрія Ільїна

Залиште свій коментар

Вибір редакції