Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Денісова закликала комісію РФ якнайшвидше розглянути прохання матері Сенцова про помилування

Український омбудсмен наголосила на надкритичному стані бранця Кремля.

Уповноважена з прав людини України Людмила Денісова звернулась до Комісії з питань помилування на території Ямало-Ненецкого автономного округу РФ з проханням якнайшвидше розглянути прохання матері українського політв’язня, режисера Олега Сенцова через його надкритичний стан.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Звернення Людмили Сенцової про помилування сина передано для розгляду Комісії з питань помилування на території Ямало-Ненецкого автономного округу. Я звернулася до Комісії з проханням розглянути це клопотання якомога швидше", - написала омбудсмен.

За словами Денісової, напередодні, 9 серпня, їй стало відомо, що клопотання, подане Людмилою Сенцовою, надійшло на розгляд Комісії.

"У зв’язку з надходженням інформації про надкритичний стан самопочуття Олега Сенцова прошу розглянути зазначене вище клопотання про помилування громадянина України у найближчий термін, що відповідатиме принципам гуманізму та загальнолюдської моральності", - заявила український омбудсмен.

Звернення Людмили Сенцової про помилування сина передано для розгляду Комісії з питань помилування на території...

Опубликовано Людмилой Денісовой Четверг, 9 августа 2018 г.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. Режисер схуд на 30 кілограмів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції