Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Денісова звернулась до ОБСЄ посприяти виїзду журналісту Семені до Києва на лікування

Політв'язень має захворювання хребта і серця.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлема Дезіра та Уповноваженого в РФ з прав людини Тетяни Москалькової з проханням посприяти виїзду засудженому в окупованому Криму журналісту Миколі Семені на лікування до Києва.

Про це вона повідомила у п'ятницю, 7 вересня, у своєму Facebook.

Денісова заявила, що стурбована станом здоров’я журналіста: він має захворювання хребта і серця.

"Кваліфіковану медичну допомогу Миколі Семені можуть надати у столиці України. Київський інститут нейрохірургії надіслав політв’язню офіційне запрошення. А журналіст, своєю чергою, звернувся до управління кримінальної інспекції ФСВП Росії в Сімферополі з проханням дозволити йому виїхати на лікування. Але існують ризики, що йому відмовлять", - повідомила омбудсмен.

До мене звернувся мій земляк Микола Семена. Він один з найяскравіших та найдосвідченіших кримських журналістів,...

Опубликовано Людмилой Денісовой Пятница, 7 сентября 2018 г.

Нагадаємо, рік тому у Криму ФСБ відкрила кримінальну справу проти журналіста Миколи Семені. Через статтю про блокаду Криму українськими активістами чоловіку закидали підбурювання до порушення територіальної цілісності Російської Федерації.

Перед судовим засіданням Семена закликав активістів створити міжнародний моніторинговий комітет із питань Криму, який би документував наявні порушення прав людини і міг справу довести до міжнародного суду.

ВідеоОкупаційний суд Криму виніс вирок журналісту Радіо Свобода Миколі Семені

Залиште свій коментар

Вибір редакції