Депутат Брагар пообіцяв приїхати до пенсіонерки, якій порадив продати собаку

Депутат Брагар пообіцяв приїхати до пенсіонерки, якій порадив продати собаку

Дата публікації
Депутат Брагар пообіцяв приїхати до пенсіонерки, якій порадив продати собаку

ТСН

Пенсіонерка не надто щаслива через підвищену увагу, а сподівається на підвищення пенсії.

У фракції "Слуга народу" не накладатимуть санкції стосовно нардепа Євгенія Брагара, який радив пенсіонерці продати собаку, щоби сплатити комуналку. Обурені односельці жінки кличуть нардепа в гості, щоби показати, як вони живуть. Сама Любов Колюча, яка отримала цю дивну пораду, познайомила всіх охочих зі своїм Шариком геть не елітної породи та чекає на Брагара в гості, йдеться у ТСН.16:45.

Той самий елітний пес - кудлатий дворовий собака Шарик. Йому 14 років, які він прожив у будці біля дому 66-річної Любові Колючої з Кіровоградщини, якій нардеп пропонував продати пса. Пенсіонерка сміється: вона та її сліпий компаньйон прославились проти власної волі.

"Він уже так бідолашний заморився цей Шарик. Такий Шарик наш "елітний", подивіться в очі – вже сліпі", - сміється пенсіонерка.

Сама жінка слів нардепа не чула – каже, мусила бігти на кухню, де пікся хліб. Про його пропозицію продати Шарика розповіли сусіди. Жінка спочатку не повірила та згодом передивилась відео, де нардеп Брагар відповідав на її питання.  В студії обговорювали тему субсидій, коли нардеп приголомшив заявою: як грошей сплатити за комуналку нема, то можна продати собаку.

Євген Брагар здобув скандальну славу ще одним вчинком трохи раніше. Він подав заяву до поліції на волонтерку, яка вимагала вимкнути російський серіал у міжміському автобусі. Бо вгледів в цьому дискримінацію російської мови. Та після поради продати собаку, шквал обурення виявився ще більшим. Не допомогли і вибачення, в яких нардеп виправдовувався - він, мовляв, новачок у політиці та прямих ефірах. Та роздратував він не лише користувачів соцмереж, а й колег-депутатів. Не згадуючи Брагара персонально, голова Верховної Ради закликав депутатів бути людянішими.

У "Слузі народу" третій день обговорюють дивну пораду колеги по фракції та можливе покарання, зізнається її керівник. Сам Олександр Корнієнко каже: тримає п'ятьох неелітних рибок, які комуналку не покриють. Та вважає, що Брагар вже достатньо поплатився.

"Той моральний осуд, в який потрапив Євген, і той набір мемів, героєм яких він став, це більше, ніж достатньо, з моральної точки зору, щоби людина зрозуміла, зробила якісь висновки", - впевнений Корнієнко.

Нова валюта "один песо" та чи можна сплатити котами та хом'яками – у соцмережах не вщухають емоції, жарти, обурення, а ще триває флешмоб "друзів не продаю".

Сільська пенсіонерка баба Люба славі не радіє. А переймається усе тими ж буденними клопотами. Каже: на опалення витрачає дві з половиною тисячі гривень, на тисячу більше, ніж субсидія від держави. Відтак за газ віддає ще й половину своєї пенсії.

Продавати Шарика чи кицьку Марусю жінка, звісно ж, не планує. А депутата Брагара чекає в гості. Каже, вже телефонував та обіцяв приїхати.

Якими ще несподіванками відзначилась Верховна Рада ІХ скликання, читайте у матеріалі: Собака за комуналку та секс-конфузи. Підбірка скандалів нардепів нової Ради.

Кореспондентки ТСН Марія Васильєва та Олена Шворак

Наступна публікація