Депутат від "Опоблоку" назвав рішення про візовий режим з Росією "емоційним ідіотизмом"

Юрій Павленко вважає, що введення віз створить ескалацію конфлікту.

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Юрій Павленко назвав рішення про введення візового режиму з Росією "емоційним ідіотизмом".

"Це або емоційний ідіотизм, або.. писалося Дмитром Кисельовим (головним пропагандистом РФ – ред.) з метою розбурхати усередині українське суспільство і відвести увагу від тих проблем, які найбільше сьогодні потребують рішень парламенту", - заявив Павленко в ефірі ток-шоу "Право на владу".

Депутат вважає, що раптове внесення рішення про візовий режим з РФ показує, що у влади немає чіткого плану врегулювання конфлікту на Донбасі. На думку Павленка, введення віз для російських громадян не наближає до завершення війни.

"Це рішення нас жодним чином не наближає до завершення війни. Більше того, воно навпаки вводить певну ескалацію", - сказав "опозиціонер".

Як відомо, питання про можливість візового контролю підняв спікер Верховної Ради Андрій Парубій після затримання у Москві українського журналіста Романа Сущенка. Українські депутати оцінили цю ініціативу здебільшого схвально, однак не всі впевнені в тому, що в парламенті вистачить голосів для ухвалення відповідного звернення до Кабінету міністрів.

ВідеоДепутат від «Опоблоку» насилу вимовив, що Росія є країною-агресором

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: