Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутат від "ОПЗЖ" встановив рекорд з кнопкодавства у Верховній Раді

Це вже шостий нардеп з цієї фракції, яких схопили на порушенні процедури голосування.

Народний депутат України від "Опозиційної платформи-За життя" Володимир Кальцев встановив рекорд з кнопкодавства у Верховній Раді. Протягом цього скликання він дев'ять разів порушив процедуру особистого голосування.

Про це повідомляє Рух "Чесно".

Усі дев'ять разів Кальцев кнопкодавив під час засідання 3 грудня. У більшості випадків він голосував за свого колегу по фрації Олександра Пономарьова, який раніше кнопкодавив на користь Кальцева.

Він порушив процедуру під час голосувань щодо семи поправок до законопроєкту про перезапуск Державного бюро розслідувань, а також під час голосування щодо цього документа у другому читанні та в цілому.

Окрім того, один раз Кальцев кнопкодавив під час реєстрації народних депутатів на вечірнє засідання.

"Чесно" зазначає, що це вже шостий народний депутат з фракції "ОПЗЖ", котрого спіймали на кнопкодавстві у цьому скликанні.

Нагадаємо, Верховна Рада України під час засідання 29 жовтня підтримала в першому читанні законопроєкт №2148, який пропонує штрафувати депутатів за кнопкодавство. Рішення підтримали 287 нардепів. Згідно із законопроєктом, у Кримінальному кодексі України пропонується встановити, що здійснення народним депутатом будь-яким способом голосування на пленарному засіданні Верховної Ради замість іншого народного депутата (неособисте голосування) - карається штрафом від 3 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 тис. до 85 тис. грн.). 

Відео Депутата з фракції "Опозиційна платформа - За життя" піймали на кнопкодавстві

Ще один кнопкодав у Верховній раді. Цього разу на порушенні процедури особистого голосування упіймали депутата Василя Німченко. Він тиснув на дві кнопки "за" під час голосування за законопроект щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти. Попри те, що саме він є співавтором законопроекту про кримінальну відповідальність депутатів за кнопкодавство.  

Депутата з фракції "Опозиційна платформа - За життя" піймали на кнопкодавстві

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції