Депутат від "Слуги народу" заявив про вихід з партії через корупцію - політсила відреагувала

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Депутат від "Слуги народу" заявив про вихід з партії через корупцію - політсила відреагувала

УНІАН

Про вихід Галушка з фракції "Слуга народу" у парламенті не йдеться.

Народний депутат від "Слуги народу" Микола Галушко заявив, що виходить з партії через корупцію. У фракції відреагували на заяву і сказали, що проведуть перевірку. 

Галушко обирався до Верховної Ради на 97-му окрузі - у Броварах. У новому відеозверненні він заявив, що всі місця в списку "Слуги народу" в його окрузі продані, а заяви про боротьбу з корупціонерами і старими елітами залишилися словами.

"Володимире Олександровичу, в 2019 році я разом з вами йшов на вибори. Після обрання вас президентом я йшов разом з вами на вибори до Верховної Ради. Весь цей шлях пройшла зі мною команда однодумців, яка працювала за ідею, за зміну ставлення влади до людей. Минуло майже два роки, але, на жаль, нічого не змінилося", - звернувся він до Зеленського.

Нардеп додав, що під час розподілу районів, "виключно з політичним підходом, кулуарна політична гра керівництва "Слуги народу" ледь не знищила мій рідний Броварський район".

"А зараз на місцевих виборах всі місця в списках від партії "Слуга народу" були продані. І заклик йти на вибори боротися з корупціонерами і старими елітами, на жаль, просто слова. Для цього достатньо відкрити список кандидатів від партії "Слуга народу" в моєму окрузі. В таких політичних виборах ні я, ні моя команда брати участь не буде. Тому я, Галушко Микола, офіційно заявляю про вихід з партії "Слуга народу".

У політсилі назвали такі звинувачення серйозними і заявили, що вже почали перевірку.

"Це дуже серйозні звинувачення, оскільки "договорняки" та торгівля місцями у списках суперечать моральним принципам нашої команди. Тому служба безпеки партії вже почала відповідні перевірки. Ми також перевіряємо факти, які навів керівник Київської обласної організації партії "Слуга народу" Олександр Дубінський. За його даними, пан Галушко зустрічався з політичними опонентами "Слуги народу" на окрузі № 97 і, ймовірно, мав намір включити їхніх людей до списку на місцеві вибори", - йдеться в повідомленні.

Щодо заяви народного депутата від фракції «Слуга Народу» Миколи Галушка. 26 вересня згаданий депутат виклав у соцмережі...

Опубліковано Слуга Народу Неділя, 27 вересня 2020 р.

Там додали, що офіційна заява про вихід з партії ще не надходила. Коли вона буде - її розглянуть. Там наголосили, що про вихід Галушка з фракції "Слуга народу" у парламенті не йдеться.

Нагадаємо:

  • НАБУ  затримало помічника парламентаря Олександра Юрченка через хабар. Він отримав 13 тисяч доларів із домовлених 200 тисяч за законопроєкт, пов’язаний із побутовими відходами. Згодом Бюро оприлюднило відеоматеріали, де Юрченко у завуальованій формі просив надати йому 13 тисяч доларів за сприяння у внесення змін до законодавства і скерувало до генпрокурора проєкт повідомлення про підозру чинному народному обранцю.
  • Генпрокурорка Ірина Венедіктова заявила, що доказів хабарництва нардепа у тих матеріалах, які їй передали з НАБУ, не побачила, тому оголошення нардепу про підозру не буде. Згодом, 17 вересня, Венедіктова все ж підписала підозру Юрченку.
  • 17 вересня Юрченко написав заяву про вихід з фракції і партії "Слуга народу". Своєю чергою, у Верховній Раді офіційно заявили про виключення Юрченка з лав "слуг".
  • Помічник нардепа Іван Фіщенко, якого взяли під арешт за підозрою у пособництві в отриманні хабаря, вніз заставу у 1,5 млн грн і вийшов із СІЗО. Юрченко вийшов під заставу у 3 млн.
Наступна публікація