Депутат-втікач із Росії порівняв РФ із Німеччиною часів Гітлера

Депутат-втікач із Росії порівняв РФ із Німеччиною часів Гітлера

Фото: YouTube

За словами Вороненкова, Кремль не зупиниться.

Колишній депутат так званої "Державної думи" Росії Денис Вороненков заявив, що зараз у Росії так, як було у нацистській Німеччині.

Про це він сказав в інтерв'ю "Цензор.net".

За словами Вороненкова, який переїхав до України і отримав громадянство, українцям потрібно відстоювати свою територію, адже Кремль не зупиниться.

"Це величезна біда. Ситуація в Росії зараз як у нацистській Німеччині Гітлера. Всі знали, що він знищує євреїв, але продовжували з ним співпрацювати багато років, роблячи вигляд, що нічого не відбувається. Ціла держава збожеволіла саме в псевдопатріотичному угарі. Багато речей зараз тотожні в Росії. Як сказав один відомий письменник: "Що об'єднує в Росії Івана і Магомеда? Це можливість сп..ть щось на халяву". Тоді йдуть всі національні, релігійні, мовні розбіжності. Крим став таким лакмусовим папірцем - він об'єднав Росію навколо ідеї щось спи ... ть у свого сусіда. І багато громадян Криму вчинили б таким же чином - у них таке ж мислення. Прийшли б американці в Крим і сказали: зараз тут буде Америка і пенсії по тисячі доларів, так вони б і за Америку проголосували", - зауважив Вороненков.

Окрім того, він додав, що Росії не потрібна успішна Україна.

"Війна - це біда. Українці повинні проявити максимум сили волі. Будуть жертви, але потрібно відстояти свою територію. Я бачу, що тут дуже високий патріотичний підйом. По-іншому війну не виграти ніяк. Інакше Україну будуть тиснути і ламати, Кремль не зупиниться. Нинішній Росії в жодному разі не потрібна успішна Україна. Тільки зі зміною цієї влади може змінитися щось, прозріння наступити", - прокоментував екс-депутат "Держдуми".

Також Вороненков додав, що росіян виховує пропаганда. Саме через це громадяни РФ їдуть воювати на Донбас.

"За останні 20 років в Росії, на жаль, втратили систему виховання. Сьогодні виховує пропаганда. Коли молодим людям без освіти, без професії (їхні батьки в основному асоціальні елементи), говорять щодня: "жидобандерівці, фашисти, вороги", у них виникає лжепатріотизм, вони їдуть на війну. В першу чергу, тому що вони не затребувані, не можуть себе знайти в Росії. І держава брудно паразитує на них, використовуючи їх як "гарматне м'ясо". Той же "Моторола" - працював на заправці. Він ніде і ніколи не міг нічого добитися - і його легко було найняти і спокусити хибним соціальним ліфтом. Такі люди завжди були в будь-якій державі", - сказав Вороненков. 

Нагадаємо, 27 січня російські ЗМІ повідомили, що колишній депутат Державної думи від партії КПРФ Денис Вороненков дав свідчення ГПУ проти екс-президента України Віктора Януковича у справі про державну зраду. За інформацією видання, Вороненков частково підтвердив українським слідчим інформацію про "домовленості" між Януковичем і Росією.

Повʼязані теми:

Наступна публікація