Депутати хочуть змусити нацгвардійців носити індивідуальні номерні знаки під час масових заходів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зокрема, законопроєкт передбачає надання військовослужбовцям Нацгвардії індивідуальних номерів та видавання жетонів.

У Верховній Раді хочуть зобов'язати бійців Національної гвардії носити індивідуальні номерні знаки під час масових заходів

Відповідний законопроєкт про внесення змін до закону України "Про Національну гвардію України" (щодо ідентифікації військовослужбовців Національної гвардії України під час виконання завдань із охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки) зареєстровано на сайті парламенту з номером 3731.

Водночас текст законопроєкту та супровідні до нього документи відсутні. Ініціатори законопроєкту – 24 нардепа з різних фракцій.

Водночас пресслужба "Голосу" повідомила, що законопроєкт зобов'язує бійців Нацгвардії, котрі виконують поліцейські функції з охорони людей на масових заходах, носити на формі розпізнавчі знаки, щоб кожного з них можна було ідентифікувати.

Зокрема, законопроєкт передбачає надання військовослужбовцям Нацгвардії індивідуальних номерів та видавання жетонів. Також номери мають бути зазначені на засобах захисту (шоломи, бронежилети, тощо).

Також законопроєктом запроваджується дисциплінарна відповідальність за порушення правил ідентифікації та створюється єдина база індивідуальних номерів нацгвардійців, доступ до якої буде безкоштовним.

Раніше повідомлялося, що під час акції протесту під будівлею Шевченківського райсуду Києва сталися сутички активістів з правоохоронцями.

Залиште свій коментар

Вибір редакції