Депутати на тлі скандалу з Лещенком розповіли про свої квадратні метри

Політики не з першої спроби змогли відповісти на конкретні питання.

Скандал із дорогою квартирою нардепа Сергія Лещенка викликав питання й до інших депутатів стосовно їх житла. Коли розмова заходила за кількість квартир і будинків, у деяких народних обранців щось траплялося із пам'яттю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Не скажу", - відповів Рабинович на питання про квадратні метри у своєму маєтку. На уточнення, що всю інформацію можна побачити з декларації і нема потреби того приховувати, нардеп заявив: "Ви на мене надто активно напали з ранку". Однак згодом Рабинович розговорився і розповів, що 24 роки тому купив маленький будинок на 120 квадратів, але з часом розбудувався до 750. Це, мовляв, потрібно для прийому гостей – є зимовий сад, сауна, шашлична та інші прибудови.

Конкретнішими були Дубінін, який заявив про два будинки метражем у 350 і 370 квадратних метрів, Хомутинник – 500, Розенблат – 600, Попов – 143, Константиновський – 600. Але проблеми в багатьох виникли при спробі порахувати кількість кімнат. Хомутинник зізнався, що його дружині вже не вистачає площі, а Попов розповів про скарги дітей, які планують вигнати його з кабінету, бо хочуть мати окрему кімнату.

Кореспондент ТСН Дар'я Счастлива

ВідеоПісля квартирного скандалу Лещенка журналісти ТСН поцікавились, як живуть інші депутати

Залиште свій коментар

Наступна публікація