Депутати не на карантині: Разумков повідомив про підготовку до позачергового засідання Ради

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Коли під куполом зберуться народні обранці спікер не сказав.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков повідомив про підготовку позачергового засідання парламенту.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна".

"Сьогодні ми готуємося до позачергового засідання Верховної Ради, коли воно відбудеться. Наші колеги напрацьовують ряд законопроектів, вони майже готові, і думаю, що сьогодні до вечора будуть підготовлені повністю в комітетах", - заявив Разумков.

Він також додав, що народні депутати не перебувають на карантині, а працюють в комітетах.

Разумков також зазначив, що парламент чекає від уряду законопроектів, які можна розглянути на позачерговому засіданні, і готовий найкоротший термін ухвалити необхідні рішення.

За його словами, для цього у Верховні Раді створено робочу групу, до складу якої увійшли представники від всіх фракцій і груп.

"Майже всі прибрали політику з діяльності парламенту і вирішили її відкласти на кращі часи. І всі працюють консолідовано для того, щоб більш швидко та якісно підготувати законопроекти, і тим більше швидко їх пройти, впроваджувати і прийняти на позачерговому засіданні", - зауважив голова парламенту.

Раніше Разумков заявив, що Верховна Рада не йтиме на карантин і продовжить свою роботу, попри те, що народний депутат і член депутатської групи "Довіра" Сергій Шахов заразився новим коронавірусом COVID-19.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Верховна Рада ухвалила закон про протидію коронавірусу

Боротьба з короновірусом - у законі. Верховна Рада зібралася на позачергову сесію, щоб ухвалити низку документів, які запобігатимуть поширенню епідемії в Україні. Відтепер ціни на ліки та соціально значущі товари регулюватиме уряд. Банкам заборонили підвищувати ставки та штрафувати клієнтів за прострочення кредитних виплат. За умисне зараження коронавірусом можна на три роки сісти, а за порушення обсервації сплатити 35 тисяч гривень.  Більше про коронавірус в Україні

Верховна Рада ухвалила закон про протидію коронавірусу

Залиште свій коментар

Вибір редакції