Депутати прийняли всі закони, аби українці вже наприкінці року почали їздити в Євросоюз без віз

Депутати прийняли всі закони, аби українці вже наприкінці року почали їздити в Євросоюз без віз

Уже в кінці цього року українці зможуть їздити у Європу без віз / Фото: dw.de

Рада затвердила останні чотири необхідні закони.

На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради народні депутати прийняли всі закони, які потрібні були для введення безвізового режиму із країнами Європейського союзу.

Таким чином Україна перейшла до другої (імплементаційної) фази виконання плану дій щодо спрощення візового режиму з ЄС, пише "Інтерфакс-Україна".

Зокрема, парламент прийняв закони, що стосуються вдосконалення сфери захисту прав біженців, боротьби з корупцією, діяльності омбудсмена із захисту персональних даних, а також протидії дискримінації в Україні.

В.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов підкреслив, що прийняття цих законів наблизить введення безвізового режиму між Україною та ЄС.

"Як тільки буде ухвалено рішення з приводу другого етапу спрощеної системи, це означає, що до завершення цього року вже буде повністю безвізовий режим", - сказав Турчинов, звертаючись до депутатів перед голосуванням цих законопроектів.

Нагадаємо, сьогодні в Європі мають виділити Україні допомогу в 1,6 млрд євро. Тим часом результати соцопитування свідчать, що більше половини українців підтримують приєднання до ЄС.

Повʼязані теми:

Наступна публікація