Депутати прийняли за основу законопроект, що передбачає ліквідацію Нацкомфінпослуг

Депутати прийняли за основу законопроект, що передбачає ліквідацію Нацкомфінпослуг

Фото: Reuters

За ухвалення законопроекту №241 за основу проголосували 235 нардепів.

Сьогодні, 7 липня, Верховна Рада ухвалила за основу законопроект щодо консолідації функцій державного регулювання ринків фінансових послуг, який передбачає розділення функцій Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, між Національним банком та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

За ухвалення зазначеного законопроекту №241 за основу проголосували 235 депутатів за необхідного мінімуму 226 голосів, передає УНІАН.

Як повідомив спікер Верховної Ради Андрій Парубій, ухвалення цього документа необхідне для виконання вимог основного кредитора України - Міжнародного валютного фонду, і він буде доопрацьований до другого читання профільним комітетом.

Нагадаємо, у липні минулого року президент України Петро Порошенко вніс до парламенту два законопроекти, що стосуються консолідації функцій державного регулювання ринків фінансових послуг. Законопроектами пропонується функції комісії розподілити між Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку і Національним банком України.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація