Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутати розім'ялися перед стартом Верховної Ради сваркою через пожежу на "Інтері"

Тональність виступів Тимошенко і Бойка була практично однакова.

Лідери депутатських фракцій зібралися на першу перед початком політичного сезону погоджувальну раду. У вівторок парламент відкриє чергову сесію, на якій очікують звернення президента і зняття недоторканності зі скандального судді Миколи Чауса, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відтепер відвідувачів, які потраплятимуть до кулуарів через центральний під'їзд, зустрічатиме прапор України. Це історичне полотнище 4 на 8 метрів – те саме, яке народні депутати занесли до зали у день проголошення Акту незалежності України. А над головою замість серпів і молотків тепер буде біла натяжна стеля. І лише старожили знатимуть, що під нею схована "квітуча соціалістична Україна". Панно художників Щербакових – радянська пастораль із життя робочих та колгоспників – прикрашало стелю будівлі на Грушевського рівно 70 років. "Хочу наголосити – воно не зруйноване, воно не зняте, воно просто є закрите, враховуючи закони, які ми приймали по декомунізації", - зауважив спікер Андрій Парубій.

Відео Недоторканність судді Чауса, звернення президента та інноваційні зміни у ВР: завтра парламент відкриє чергову сесію

Робочих місць лідерів фракцій торкнувся технічний прогресс. Тепер замість стосів паперів там сенсорні монітори. Вони виїжджають просто зі столу, і на них можна бачити весь порядок денний та етапи підготовки законопроектів. Паперові варіанти документів поки що теж роздають для підстраховки. За три тижні спікер обіцяє цілком перевести погоджувальну ради в електронний режим.

Не змінюється лише тональність дискусій. Обговорюючи підпал телеканалу "Інтер", депутати розійшлися. "Ви що, шановні, думаєте, що зможете побудувати тут антитезу, що це боротьба з Кремлем? Ні, це приниження і знищення України! І сумніву немає, що за тим, що сталося з каналом "Інтер", стоять достатньо високопосадові особи, інакше ніхто би цього не допустив", - заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. Суголосно їй говорив і лідер "Опозиційного блоку" Юрій Бойко. "Тільки за рахунок професійних дій пожежних не сталося повторення трагедії, яка сталася в Одесі 2 травня 2014 року", - заявив він. Інші лідери фракцій були стриманіші в оцінках і вимагали ґрунтовного розслідування. "Виступ фракції "Батьківщина" і "Опозиційний блок" – у них однакові темники, однакові тези, і ми знаємо, звідки їх присилають. І прикро, що Юлія Володимирівна втратила медійний майданчик, вона вчора не змогла виступити на "Інтері", - зауважив лідер "Народного фронту" Максим Бурбак.

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко

Залиште свій коментар

Вибір редакції