Депутати від БПП звинуватили Зеленського у тому, що його ролик зняла російська компанія. Виявилось, що це фейк

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Згодом вони видалили свої публікації, зазначивши, що поширили фейкову інформацію.

Після публікації ролику кандидата у президенти Володимира Зеленського про те, що він викликає президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський", у соцмережах почала поширюватися інформація про те, що авторські права на цей ролик має російська компанія Kedoo_Entertainment_Russia.

На ранок 4 квітня цю інформацію поширили народні депутати від "Блоку Петра Порошенка" Ірина Геращенко, Марія Іонова та Володимир Ар’єв, зазначивши, що цей ролик навіть знімали росіяни.

"Ще президентом не став, а вже передав корпоративні права на себе Росії. Kedoo_Entertainment_Russia – фірмочка, яка має корпоративні права про ролик на НАШОМУ стадіоні. Що наступне? Російські танки в Києві на запрошення любителя Раши? А чьо, хароший ролик можна буде зняти", - написала на своїй сторінці Геращенко.

фейк від геращенко
Українська правда

Відповідні публікації також зробили Іонова та Ар’єв. Зокрема, останній написав у своєму Twitter, що виборча кампанія Зеленського "напевно того ж авторства", натякаючи на Росію.

фейк від Ар'єва
Українська правда

Через деякий час з’ясувалось, що ця компанія насправді є фіктивним правовласником, який автоматично забиває свої авторські права на будь-який контент в інтернеті, який використовується на російському телебаченні. Відповідну інформацію також повідомили і у прес-службі команди Зеленського.

"Лише і тільки Зе! Команда є правомочним власником всього аудіовізуального контенту, який використовується у відео роликах та інших відео та аудіопродуктах, що вироблені та транслюються в рамках виборчої кампанії Володимира Зеленського. Таким чином, тільки Зе! Команда може приймати рішення щодо надання дозволів та порядку використання цих продуктів третіми особами. Тому будь-які претензії від інших компаній до користувачів інтернету або ЗМІ є безпідставними та неправомочними!" - йдеться у повідомленні.

Черговий ФЕЙК! До уваги представників ЗМІ! Може досить форсити неперевірену інфу? З урахуванням розповсюдження...

Опубліковано Команда Зеленського Четвер, 4 квітня 2019 р.

Після цього нардепи від БПП почали видаляти свої попередні публікації, повідомляючи про те, що поширювали фейки. Зокрема, Геращенко написала, що категорично проти неправдивих новин.

"До фейків і аферистів ставлюся негативно. Тому фейки видаляю і визнаю, якщо був фейк. Буду рада, якщо цього золотого правила дотримуватимуться і опоненти. Р.S. Це про дорогий і пафосний ролик Зе про стадіон. Його знімали місцеві продакшн, як з’ясувалося, а РФ-компашки просто відразу радісно його залили собі і позначили свого фаворита на українських виборах", - написала вона.

До фейків і аферистів ставлюся негативно.  Тому фейки видаляю і визнаю, якщо був фейк .   Буду рада, якщо цього...

Опубліковано Iryna Gerashchenko Четвер, 4 квітня 2019 р.

Із відповідною заявою також виступила і нардеп Марія Іонова.

Юристка Ольга Деркач, професіонал  в авторському праві зазаначила , що це фіктивний правовласник: робот, який автоматом...

Опубліковано Mariya Ionova Четвер, 4 квітня 2019 р.

Згодом свою попередню публікацію видалив і Ар’єв, наголосивши, що всім кандидатам варто стежити "за запорєбріком".

"Спочатку мені аргументовано довели про рос.компанію в авторських правах ролика Зе - це правда. Тепер аргументовано довели, що це рос.компанія захоплює піратським чином популярні відео", - підкреслив він.

Спочатку мені аргументовано довели про рос.компанію в авторських правах родика Зе - це правда. Тепер аргументовано...

Опубліковано Volodymyr Ariev Четвер, 4 квітня 2019 р.

Нагадаємо, одразу після оголошення даних екзитполів про перемогу в першому турі президентських виборів 31 березня кандидат Володимир Зеленський заявив, що готовий до дебатів із опонентом, який потрапить разом із ним до другого туру. Наступного дня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати Зеленського та чинного президента Петра Порошенка. Ще через день радник Зеленського Руслан Рябошапка заявив, що не бачить сенсу у дебатах. Водночас у соцмережах розпочалася хвиля під хештегом #хочубачитидебати.

2 квітня народні депутати Ірина Геращенко та Марія Іонова зареєстрували законопроект про обов’язкові дебати кандидатів в президенти перед другим туром виборів. Але керівник комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар висловила сумнів у тому, що "правила можна змінювати під час гри".

Наступного дня, 3 квітня, сам Зеленський викликав Порошенка на дебати, але озвучив низку умов. Серед них – місце проведення на стадіоні "Олімпійський", але його адміністрація невдовзі заявила, що не отримувала заявок на проведення дебатів між кандидатами в президенти. 

Суспільне зі свого боку заявило, що організувати трансляцію зі стадіону "Олімпійський" технічно можливо, однак юридично зустріч кандидатів у президенти в такому форматі неможливо назвати дебатами. У Суспільному посилаються на положення Центрвиборчкому щодо проведення дебатів, у якому зазначено їхнє місце – студія національного мовника. Там готові провести дебати на "Олімпійському", якщо ЦВК змінить відповідні документи.

Уночі проти 4 квітня президент Порошенко відреагував на пропозицію Зеленського та погодився провести публічні дебати на стадіоні.

Відео Дебати будуть: президент Петро Порошенко прийняв виклик Володимира Зеленського

Обидва - кандидати на найвищу посаду в Україні. Напередодні Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати. І висунув умови - провести їх на національному стадіоні Олімпійський у присутності людей, дозволяючи пряму трансляцію всім телеканалам.  

Дебати будуть: президент Петро Порошенко прийняв виклик Володимира Зеленського

Залиште свій коментар

Вибір редакції