Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутати висловилися про перспективи запровадження віз для росіян

Більшість парламентарів декларують готовність голосувати за таке рішення.

Українські політики прокоментували ініціативу спікера Верховної Ради Андрія Парубія щодо запровадження візового режиму з Росією. Українські нардепи готові голосувати за звернення до Кабінету міністрів, який уповноважений схвалювати відповідні рішення, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Та безумовно за, ну що ви", - відповіла на запитання лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. "Тільки візи, звичайно", - не має сумнівів і керівник фракції "Самопоміч" Олег Березюк. Прогнозовано проти виступив керівник "Опозиційного блоку" Юрій Бойко. "Ми проти того, щоб два мільйони наших громадян, яких сьогоднішня влада виштовхнула з країни і вони шукають роботу в Росії, залишилися без підтримки", - заявив він.

Відео Візовий режим з Росією: “за” і “проти” від українських депутатів

Екс-керівник Донеччини Сергій Тарута пропонує розвивати думку далі. "Тоді треба запроваджувати військовий стан. Тоді буде зрозуміло. Якщо подивитися по Києву і по ресторанам, то я тут війни не відчуваю, тут усе добре", - каже він. Нардеп із "Народного фронту" Леонід Ємець також говорив про воєнну складову – встановлення контролю за людьми, які перетинають державний кордон. "Це є вимога, фактично, воєнного стану. Ми розуміємо, що надзвичайно велика кількість диверсантів кожен день перетинає український кордон", - говорить політик.

Із цим не погоджується опозиціонерка Наталія Королевська. "Коли якомусь диверсанту потрібно потрапити до нашої країни – він собі три візи відкриє і буде ходити по центральних вулицях Києва", - вважає вона. Такі мотиви представників "Опоблоку" взявся тлумачити Семен Семенченко. "Їм, звісно, потрібно підтримувати відносини. Я думаю, Бойко і Королевська це і роблять. Тільки не треба себе асоціювати з Україною. Вони живуть у віртуальному світі, вводячи в цей світ своїх виборців", - каже він. А зволікання з рішенням запровадити візи пояснює обміном представниками влади безпеки країни на особисті преференції в бізнесі.

Цю думку про відносини з Росією розвиває й нардеп Дмитро Добродомов. "Я скажу більше, вони, у мене таке враження, ще й покращуються. У три з половиною рази збільшився продаж російського пива на українському ринку. 95% тих, що палять, вони мають розуміти, що запалюючи цигарку, вони якусь копійчину віддають Росії", - твердить він. "Чому влітку 2014 року не було ведено візовий режим? Тому що були сподівання на те, що мінський переговорний процес нарешті призведе до позитивного результату. Але сьогодні мінський процес в штопорі. Це глухий кут. І ми мусимо так само вдаватися до жорстких кроків", - додає представник "Народного фронту" Вікторія Сюмар. "Замість нас з Росією говорить Париж, Лондон, Берлін, Вашингтон. Ми повинні активно переконувати російську сторону", - вважає представник "Опоблоку" Юрій Павленко.

А от нардеп Володимир Парасюк упевнений, що заява Парубія ще не означає наявності у Верховній Раді достатньої кількості голосів для ухвалення відповідного рішення. "Я думаю, що це буде, як і з суддями нещодавно: всі за, а голосів не могли ніяк назбирати. Воно затягнеться на два-три місяці", - прогнозує він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції