Депутати визначилися із новим головою Київської облради - кого обрали

Депутати визначилися із новим головою Київської облради - кого обрали

Фото: Київська обласна держадміністрація

Голова обласної ради склав присягу посадової особи місцевого самоврядування.

У п'ятницю, 27 листопада, депутати під час засідання першої сесії Київської обласної ради VIIІ скликання новою головою облради обрали Олександра Склярова, члена партії "Слуга народу". За нього шляхом таємного голосування свої голоси віддали 44 депутата.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної державної адміністрації.

До цього Олександр Скляров обіймав посаду першого заступника голови Київської ОДА.

"Голова обласної ради склав присягу посадової особи місцевого самоврядування та подякував депутатам за виявлену довіру", - йдеться в повідомленні.

Що відомо про Олександра Склярова

Фото: Київська обласна держадміністрація

Олександр Іванович Скляров народився 23 листопада 1957 року в м. Старобільськ Луганської області. У 1979 році здобув вищу освіту, закінчивши Ворошиловградський сільськогосподарський інститут. У 1987 році йому було присвоєно звання кандидата економічних наук. Має другий ранг державного службовця. Нагороджений орденом Данили Галицького.

Трудову діяльність розпочав у 1979 році на посаді асистента кафедри статистики і економічного аналізу Ворошиловградського сільськогосподарського інституту.

У 1990-91 рр. працював вченим секретарем секції економіки Південного відділення Всесоюзної академії сільськогосподарських наук і вченим секретарем відділення економіки Української академії аграрних наук.

У 1992 році почав працювати у Республіканському акціонерному комерційному агропромисловому банку "Україна". Пройшов шлях від провідного економіста відділу валютних ресурсів управління валютних ресурсів і кореспондентських відносин до заступника голови Правління банку "Україна".

Від 1995 року обіймав посаду виконавчого директора Української аграрної біржі. Згодом — заступника голови правління Акціонерного комерційного банку "КИЇВ-ПРИВАТ".

Від 1999 до 2004 року працював заступником генерального директора СП "Український Мобільний Зв’язок".

Від 2005 до 2007 року – член Національної комісії з питань регулювання зв’язку України.

Від 2010 до 2013 року працював у ПАТ "ФОНДОВА БІРЖА ПФТС", де обіймав посади голови Ради Директорів, голови Правління та радника секретаря Наглядової Ради.

Від 2014 року до призначення на посаду першого заступника голови Київської облдержадміністрації працював членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

8 січня 2020 року призначений президентом України на посаду першого заступника голови Київської ОДА.

Нагадаємо, що 25 листопада депутати не змогли обрати нового очільника Київської облради. За цю посаду змагаються два кандидати — Олександр Скляров від партії "Слуга народу" та Ярослав Москаленко від депутатської групи "За майбутнє".

Вибори голови Київської облради визнали недійсними і відклали на невизначений термін

Вибори голови Київської облради визнали недійсними і відклали на невизначений термін

Повʼязані теми:

Наступна публікація